Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Straight Outta Compton zdarma!

Spustit online film zdarma Straight Outta Compton

Obsah online filmu Straight Outta Compton

Straight Outta Compton (2015)

Ulice kalifornského Comptonu bývaly jedním z nejnebezpečnějších míst v Americe. Právě tady, v místě, jehož život řídily drogové gangy a pravidelné policejní šťáry, se narodila pětice kluků, kteří odsud dokázali vypadnout. Ze své frustrace, nenávisti a naštvání se rozhodli vyzpívat. Stvořili žánr zvaný „gangsta rap" a skupinu N. W. A., která patří k nejkontroverznějším hudebním sestavám historie. Režisér F. Gary Gray o ní natočil nekompromisní životopisné drama plné skvělé muziky a ostrých textů.(CinemArt CZ)

V polovině 80. let minulého století byly ulice Comptonu ve státě Kalifornie jedny z nejnebezpečnějších v zemi. Když pět mladých mužů předvede své talentované hudební umění a záhy se zalíbí svými brutálními, pobuřujícími texty tehdejší mladé generaci, začne vlna vzbouření proti mocenským autoritám. Některé hity skupiny, která si dala jméno N.W.A., jako třeba Fuck the Police jsou o policejní brutalitě a rasové nenávisti, kvůli kterým byla skupina vyšetřována federálním vyšetřovacím úřadem FBI.(karlosss18)

Straight Outta Compton je životopisný snímek legendární hip hopové skupiny N.W.A, z které vzešla taková jména rapové scény jako Dr. Dre, Ice Cube nebo Eazy-E. Formace se stala průkopníkem tzv. gangsta rapu a později také jednou z nejkontroverznějších a nejznámějších skupin tohoto žánru. Toto je jejich příběh.(Outlaw)

Ulice kalifornského Comptonu boli jedným z najnebezpečnejších miest v Amerike. Práve tu, v mieste, ktorého život riadili drogové gangy a pravidelné policajné razie, sa narodila pätica chlapcov, ktorí odtiaľ dokázali vypadnúť. Svoju frustráciu a nenávisť a sa rozhodli vyjadriť spevom. Vytvorili žáner nazývaný ,,gangsta rap" a skupinu N.W.A., ktorá patrí k najkontroverznejším hudobným zostavám histórie. Režisér F. Gary Gray o nej natočil nekompromisnú životopisnú drámu plnú skvelej muziky a ostrých textov.
Kto sa v osemdesiatych rokoch minulého storočia potuloval po Comptone a mal čiernu farbu kože, bol policajtom automaticky podozrivý. Začínajúceho rappera, ktorý sa prezývam Eazy- E, to neskutočne štvalo. Aj keď ani on nebol baránok, keďže si privyrábal predajom drog. A aj vďaka tomu mal zdroje na rozbehnutie svojej kariéry. Hneď sa k nemu pridal jeho kamoš, comptonský DJ Dr. Dre, a ďalší muzikanti DJ Yella a Mc Ren. Dosť zásadným sa stal piaty člen zoskupenia Ice Cube, ktorý vytváral texty plné brutálnej lyriky a neobvyklých rýmov. Spievali o všetkom, čo ich štvalo. O systéme, ktorý ich zašľapáva, o policajtoch, ktorí ich zmlátili. Hnev a frustrácia z nich stvorili kométy, ktoré začali ovplyvňovať čím ďalej viac ľudí. Splnený sen ničila zvýšená pozornosť štátnych orgánov. Keď spievate pesničku, ktorá sa volá ,,Fuck the Police", nemôžete sa veľmi diviť.
,,Je to kombinácia príbehu o splnenom Americkom sne a pravej gréckej tragédie," hovorí o príbehu režisér Gray, ktorého s príbehom kapely spája veľmi silné puto. I on sám totiž vyrastal v Comptone a svoju kariéru zahájil ako režisér videoklipu rapových spevákov, mimo iného aj Ice Cuba. Fakt, že svojim hrdinom rozumie, je takisto z každej minúty filmu plného hitov cítiť.(Barracuda Movie)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Straight Outta Compton trailer - Trailer Straight Outta ComptonStraight Outta Compton trailer - Trailer Straight Outta Compton


Stáhni online film Straight Outta Compton

Stáhni online film Straight Outta Compton

Sleduj tento skvělý film Straight Outta Compton na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Straight Outta Compton, nebo také na stránce zde - Film Straight Outta Compton. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Straight Outta Compton

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   tři :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti