Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Brána temnoty zdarma!

Spustit online film zdarma Brána temnoty

Obsah online filmu Brána temnoty

Brána temnoty / Pay the Ghost (2015)

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti.(Magic Box)

Keď Michael (Nicolas Cage) v deň pamiatky všetkých zosnulých obdrží v práci obálku, z ktorej sa dozvedá o svojom mimoriadnom povýšení, zdá sa že má dôvod navyše na oslavu tohto dňa so svojím milovaným synom. Ani neskorý príchod domov ho tak neodrádza od toho, aby si obliekol kostým kovboja a zobral Charlieho (Jack Fulton) na Halloweensky karneval, odohrávajúci sa iba pár blokov od domu. To, čo sa na prvý pohľad vyvíja ako dokonalá rodinná idylka, sa nečakane zvrtne v najdesivejšiu nočnú moru, ktorú môže rodič ako taký prežiť. V jednom okamihu Mike Charlieho spustí z dohľadu, čo sa razom stáva osudným pre celú jeho rodinu.
Uplynie rok. Polícia je v prípade zmiznutia malého chlapca bezradná a Michael už nežije so svojou manželkou Kristen (Sarah Wayne Callies). Jediné, čo ich po dlhom čase opäť spojí, je množstvo nevysvetliteľných úkazov, kvôli ktorým majú pocit, že sa ich Charlie neustále snaží kontaktovať. Nakoľko sa ani jeden z nich so stratou syna nevie zmieriť, podniká Michael pátranie na vlastnú päsť. Na stenách neďalekej schátranej budovy nachádza záhadný nápis: "Zaplať duchovi", slová totožné s tými, ktoré Charlie Michaelovi povedal tesne pred zmiznutím. V databáze nezvestných detí sa zasa dozvedá o pravidelných únosoch v deň Halloweenu v New Yorku. Majú tieto dve zdanlivo odlišné veci niečo spoločné? Alebo Michael a Kristen prepadli úplnej posadnutosti, ktorá dokonale zlomila ich vnímanie reality?(*CARNIFEX*)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Brána temnoty trailer - Trailer Brána temnoty


Stáhni online film Brána temnoty

Stáhni online film Brána temnoty

Sleduj tento skvělý film Brána temnoty na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Brána temnoty, nebo také na stránce zde - Film Brána temnoty. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Brána temnoty

  liuchunkai
2017-11-07 05:57:36  


Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   sedm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti