Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Brána do pekla zdarma!

Spustit online film zdarma Brána do pekla
42%

Brána do pekla

Žánr: Thriller / Horor / Mysteriózní

Stát: Velká Británie / USA / Maďarsko / Austrálie, 2009, 83 min

Režie: Anthony Waller

Herci: Adrian Paul, Kate Nauta, Meredith Ostrom, Anthony Waller, Adrian Lukis

Obsah online filmu Brána do pekla

Brána do pekla / Nine Miles Down (2009)

Bezpečnostní expert Thomas "Jack" Jackman, zaměstnanec naftařské společnosti, je vyslán na Saharu, kde má ověřit přerušený kontakt s výzkumným týmem, který se snažil dostat zatím nejhlouběji pod zemský povrch. Na poušti se setká s Jennie Christiansonovou, jedinou přeživší z týmu, jehož ostatní členové se pravděpodobně zbláznili. Poté, co se dostali do hloubky devíti mil, všichni uvěřili, že narazili na peklo a vypustili tak na Zemi neznámé zlo. Čím déle zůstává Jack na místě, tím více začíná věřit tomu, že je Jennie lhářka, a že právě ona je tím zlem, které se dostalo na povrch.(HBO Europe)

Bezpečnostný pracovník Thomas Jackman (Adrian Paul) prichádza na opustenú vrtnú stanicu niekde uprostred Sahary. Ešte nedávno tam skupina vedcov prevádzala najhlbší vrt do zemskej kôry. Vedcom sa však niečo stalo, niektorí zmizli, ďalší sú mŕtvi a iným z toho riadne šiblo.
Na scéne sa objavuje aj doktorka Jennie (Kate Nauta), ktorá robí na opustenej stanici Jackmanovi spoločnosť. Je Jennie naozaj tou, za ktorú sa vydáva? A čo našli vedci pod zemou?(solaco)

Po tom, čo sa záhadne vyparí posádka z najhlbšieho vrtu do zemskej kôry, hlbokého práve 9 míľ, vysiela bezpečnostná agentúra do stredu Sahary chlapíka, ktorý má preskúmať podivné miesto, ako i okolnosti zmiznutia.
Na druhý deň jeho pobytu sa na základni prakticky odnikiaľ objaví atraktívna žena a predstaví sa ako Dr. Jannie C. Avšak tá nebola členkou výhradne mužského tímu.
Čo sa skrýva 9 nekonečných míľ hlboko v zemi?(sochoking)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Brána do pekla trailer - Trailer Brána do pekla


Video © Silverback Films / Gone to Hell Limited

Stáhni online film Brána do pekla

Stáhni online film Brána do pekla

Sleduj tento skvělý film Brána do pekla na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Brána do pekla, nebo také na stránce zde - Film Brána do pekla. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Brána do pekla

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   tři :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti