Online film Hráči se smrtí zdarma!

Spustit online film zdarma Hráči se smrtí

Obsah online filmu Hráči se smrtí

Hráči se smrtí / Flatliners (2017)

V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň...(Falcon)

V mysterióznom thrilleri sa skupina študentov medicíny snaží dostať odpoveď na otázku, či existuje život po smrti. Opakovane sa dostávajú do stavu klinickej smrti, no stále nebezpečnejšie experimenty si na každom z nich vyberú svoju daň...(Itafilm)

Pätica ambicióznych medikov sa rozhodne využiť znalosti z učebníc na vlastnej koži a vyskúšať nevídaný experiment. Chcú zažiť smrť a s pomocou spoločníkov chcú byť po pár minútach oživení. Tento experiment je pre nich zábavou plnou adrenalínu a dokonca zisťujú, že ich životy svojím spôsobom zlepšuje. Ale po opakovaných pokusoch zistia, že nie všetko je také príjemné, ako to vyzeralo a že z ich výletov na druhú stranu si neprinesú len pozitívne objavy, ale aj temné zážitky.(Marceloo)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Hráči se smrtí trailer - Trailer Hráči se smrtí


Video © Columbia Pictures

Hráči se smrtí trailer - Trailer Hráči se smrtí


Video © Sony Pictures

Hráči se smrtí trailer - Trailer Hráči se smrtí


Video © Columbia Pictures

Stáhni online film Hráči se smrtí

Stáhni online film Hráči se smrtí

Sleduj tento skvělý film Hráči se smrtí na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Hráči se smrtí, nebo také na stránce zde - Film Hráči se smrtí. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Hráči se smrtí

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   sedm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti