Online film Interstellar zdarma!

Spustit online film zdarma Interstellar

Obsah online filmu Interstellar

Interstellar (2014)

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.(Warner Bros. CZ)

V 60. letech 21. století má za sebou planeta Země hladomor a s ním spojené válečné konflikty. To, co však v této době potřebuje lidstvo více než ropu či jiné obnovitelné zdroje, je řešení plísně postupně devastující všechny zemědělské plodiny. Tím řešením může být zcela jiná planeta ležící na opačné straně vesmíru, ke které se otevřela v naší sluneční soustavě červí díra. Skupinka posledních schopných vědců a techniků se k této planetě, obklopené nikoli hvězdami ale černými dírami, vydává za poslední nadějí lidstva.(Ownerko)

"Lidstvo se narodilo na Zemi. To ale nikdy neznamenalo, že zde musí i skončit." Chcete cestovat vesmírem? Skupině průzkumníku se to vyplnilo. Využívají totiž nově objevenou červí díru, díky které mohou překonat dosavadní omezení lidského cestování a mohou tak dobývat neuvěřitelně vzdálená místa na svých mezihvězdných cestách.(Dave_ff)

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami. Oceňovaný režisér Christopher Nolan ("Trilógia Temný rytier", "Počiatok") prichádza s ďalším prelomovým filmom. Vo filme Interstellar si okrem iných zahrali držiteľ Oscara Matthew McConaughey ("Klub poslednej nádeje"), držiteľka Oscara Anne Hathaway ("Bedári, Diabol nosí pradu"). Scenár k filmu v réžii Christophera Nolana napísali Jonathan Nolan a Christopher Nolan.(Continental)

Zánik ľudstva na Zemi sa kvôli nepriaznivej klíme rýchlo blíži. Farmár a bývalý testovací pilot NASA Cooper sa dostáva do pozície záchrancu ľudstva, keď sa stáva pilotom misie Endurance. Tá má za úlohu vytvoriť kolóniu ľudí na niektorej z planét ukrytých za červiou dierou, ktorá sa podľa vedcov neobjavila náhodne.
Cooper a členovia posádky Endurance sa pred cieľom misie okrem iných problémov stretávajú aj s prekážkou v podobe relativity času. Pri prieskume jednej z planét vhodných na novú kolóniu, ktorá je však veľmi blízko čiernej diery, prichádza posádka kvôli nehostinnému prostrediu o jedného člena a po návrate na Endurance zisťujú, že prišli aj o 23 rokov pozemského života za viac ako tri hodiny strávené na povrchu planéty. Nedostatok paliva núti posádku vybrať jednu z dvoch najbližších planét na ďalší prieskum. Ak vyberú zle, ľudstvo pravdepodobne vymrie. Rozhodnú sa pre planétu, na ktorú letel Mann, člen prieskumnej misie Lazarus odštartovanej desať rokov pred Endurance, ktorá mala za úlohu preveriť obývateľnosť na dvanástich planétach na druhej strane červiej diery. 
Po udalostiach na planéte i na Endurance sa posádka, z ktorej ostali už len Cooper a Brandová, dcéra slávneho fyzika, musí rozhodnúť medzi návratom a prieskumom poslednej nádejnej planéty. Voľba, pre ktorú sa rozhodnú, ich však stojí viac ako 50 rokov pozemského života. Cooper sa v dramatických udalostiach oddelí od Brandovej a dostáva sa do dimenzie, kde je zhmotnený čas. Podarí sa mu vyslať odkaz na Zem, s pomocou ktorého sa ľudstvo môže zachrániť?  Toto unikátne zobrazenie podstaty života a vplyvu lásky, strachu a smútku so schopnosťou ovplyvniť najťažšie rozhodnutia často v rozpore s vedeckými poznatkami má za cieľ ukázať, čo je pre ľudstvo skutočne dôležité.(Dm1tr1j)

|

Hodnocení: 5.0/5 (1 hlas)


Interstellar trailer - Trailer Interstellar


Video © Warner Bros. Pictures

Interstellar trailer - Trailer Interstellar


Video © Warner Bros. Pictures

Interstellar trailer - Trailer Interstellar


Video © Warner Bros. Pictures

Interstellar trailer - Trailer Interstellar


Video © Warner Bros.

Stáhni online film Interstellar

Stáhni online film Interstellar

Sleduj tento skvělý film Interstellar na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Interstellar, nebo také na stránce zde - Film Interstellar. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Interstellar

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   pět :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti