Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje zdarma!

Spustit online film zdarma Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Obsah online filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje / Star Wars (1977)

Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým osudem, zachraňuje princeznu a pomáhá povstalcům svrhnout Impérium společně s takovými nezapomenutelnými spojenci jako: Obi-Wan Kenobi, domýšlivý Han Solo, loajální Chewbacca a droidové R2-D2 a C3PO.(oficiální text distributora)

Pôvodne prvý diel trilógie, ktorý sa nezmazateľne zapísal do filmovej histórie.
Príbeh sa na začiatku zameria na loď povstalcov, kde sa princezná Leila snaží ukradnuté tajné plány ohromnej zbrane impéria ukryť do malého robota R2-D2 a spolu s ďalším robotom C3PO ich poslať v únikovom module preč z lode. Jej ďalším cieľom je utajiť polohu povstaleckej základne pred Darth Vaderom.
Po pristátí na planéte Tatooine sa roboti dostávajú do rúk Jawov priekupníkov s použitými robotmi a náhradnými dielmi. Následne si dvojicu robotov od Jawov kúpi mladý muž menom Luke žijúci u strýka na farme. Pri bežnej údržbe droidov sa Luke dostáva k tajnému odkazu, ktorý princezná Leila uložila do R2 tesne predtým, než padla do zajatia Darth Vadera. Luke sa vydáva hľadať človeka meno Obi-Van, ktorému Leia adresovala nahrávku spolu s ukradnutými plánmi. Po stretnutí s Obi-Vanom sa dozvedá o mystickej sile a zisťuje, že jeho otec bol rytierom Jedi, no zavraždil ho Obi-Vanov starý učeň Darth Vader, ktorý podľahol temnej stránke sily.
Medzitým Darth Vader vypátra polohu robotov a Luke s Obi-Vanom nachádzajú zničenú loď Jawov. Obi-Van vie, že za útokom stoja vojaci impéria. Luke sa v obave rozhodne skontrolovať domovskú farmu, či sa nestala terčom útoku. Farmu nájde zničenú. Vracia sa k Obi-Vanovi a obaja sa spolu s droidmi vydajú za pašerákom menom Han Solo, ktorý ich má dopraviť na planétu Alderaan. Po ceste sa ich loď dostane do zajatia Hviezdy Smrti. Posádka sa ukryje v priestoroch na pašovanie kontrabandu a následne sa pokúsia utiecť. Predtým ale zistia, že na palube je uväznená aj princezná Leila, ktorú sa rozhodnú vyslobodiť.
Po dramatickej prestrelke a zničení lúča, ktorý lodi bráni odletieť, princeznú z väzenia vyslobodia a dovezú až k lodi. Tesne pred odletom sa Luke stáva svedkom boja medzi Darth Vaderom a Obi-Vanom, pri ktorom sa Obi-Van nečakane vzdá a po zásahu svetelným mečom sa vyparí.
Luke, Leia a Han spolu s Chewbacom a droidmi sa musia urýchlene dostať preč z Hviezdy Smrti. Namieria si to na planétu Yavin 4, kde je ukrytá povstalecká základňa. Sledovacie zariadenie za nimi však privedie Hviezdu Smrti. Na základni sa s pomocou plánu stanice podarí objaviť slabinu vesmírnej lode, ktorú má využiť protiútok stíhačiek. Podarí sa povstaleckým stíhačom s Lukom ako najlepším pilotom zničiť Hviezdu smrti a zasadiť tak ťažký úder Impériu?(Dm1tr1j)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje trailer - Trailer Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje


Video © 1977/1997 20th Century Fox

Stáhni online film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Stáhni online film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Sleduj tento skvělý film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, nebo také na stránce zde - Film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti