Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí zdarma!

Spustit online film zdarma Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Obsah online filmu Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí / Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)

10 let po Epizodě I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidaluovou, jejíž život je ohrožen. Ke zvýšení napětí, jak se budou vyvíjet vztahy "starwarsových" hrdinů se režisér Lucas snaží děj poněkud utajit. Ale přesto jsou tu některé informace o tom, co nového se v tomto díle dozvíte více o Padmé Amidale a jejím milostném vztahu k Anakinovi, který se stane osudným pro další osud celé galaxie. Bude odhalen původ Boby Fetta a úderných oddílů Impéria. Epizoda II objasní, jak to je s "Válkou klonů", zmiňovanou v původních Hvězdných válkách. Film je temnější než Epizoda I a jeho atmosféra se blíží filmu Impérium vrací úder. Padmé a Anakin prožívají většinu filmového dobrodružství spolu a s Obi-Wan Kenobim se potkají až na konci filmu. Vrátíme se s hrdiny na Coruscant, Naboo a Tatooine. A poznáte 2 nové planety.(oficiální text distributora)

Na začiatku pokračovania Skrytej hrozby (1999) sa nájomný zabijak pokúsi zabiť náložou na palube lode senátorku a bývalú kráľovnú z Naboo Padmé Amidalu (Natalie Portman). V dôsledku týchto udalostí je senátorka uvedená pod ochranu rádu Jedi, zastúpeného majstrom Obi-Van Kennobim (Ewan McGregor) a jeho padawanom Anakinom Skywalkerom (Hayden Christensen), ktorý medzitým vyrástol na silného Jediho.
Keď sa mladý Anakin opäť stretáva s Padmé, prebudia sa v ňom city, ktoré pretrvali od ich prvého stretnutia spred desiatich rokov, kedy bol Anakin ešte ako malý chlapec odvedený do výcviku Jedi. Nanešťastie sa senátorku znovu pokúsi zabiť nájomný zabijak, a tak rada rozhodne, že senátorka v doprovode s Anakinom odíde do úkrytu na svoju domovskú planétu Naboo. Na tejto ceste a počas obdobia strávenom na planéte sa aj napriek Kódexu Jedi Anakin s Padmé zblíži a obaja sa do seba zamilujú.
Obi-Vana zatiaľ pátranie po neúspešnom atentátnikovi na senátorku zavedie na odľahlú planétu Kamino. Po príchode na miesto zistí, že obyvatelia planéty Kamino sú veľmi zruční výrobcovia klonov a práve pracujú na desať rokov starej objednávke armády klonov pre republiku od majstra Sifo-Dyasa.
Anakin sa zatiaľ pod vplyvom zlých vidín o matkinej smrti vydá hľadať ju na planétu Tatooine, kde sa mu ju podarí nájsť. Je však príliš neskoro a matka mu umiera v náruči. Anakin sa rozhodne pomstiť piesočným ľuďom, ktorí ju uniesli, a tak sa znovu postaví proti Kódexu Jedi. Po týchto udalostiach sa senát rozhodne hlasovať o pridelení vyšších právomocí najvyššiemu kancelárovi Palpatínovi na vytvorenie armády klonov pre republiku na pomoc rádu Jedi pre udržanie mieru a rovnováhy medzi separatistami, ktorí sa pod vedením grófa Dookua chystajú začať proti republike ozbrojený konflikt.(Dm1tr1j)

|

Hodnocení: 5.0/5 (1 hlas)

Stáhni online film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Stáhni online film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Sleduj tento skvělý film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, nebo také na stránce zde - Film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   pět :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti