Online film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba zdarma!

Spustit online film zdarma Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Obsah online filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba / Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999)

Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo. Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali...(oficiální text distributora)

Film je postavený na začiatok celej ságy. Stretávame sa s úžasne tajomnou postavou Qui-Gon Jinn-a (Liam Neeson), majstrom umenia Jedi, a jeho veľmi mladým padawanom Obi-Van Kenobim (Ewan McGregor). Obaja sú na ceste na politické mierové jednanie s Obchodnou federáciou, ktorá dáva úplnou blokádou planéty Naboo najavo svoj nesúhlas so zamýšľaným zdanením obchodných ciest republikou. Veci sa krátko po ich príchode na loď federácie zvrtnú potom, čo sa jej predstavitelia dozvedia, že nejde o obyčajných delegátov republiky, ale o rytierov Jedi.
Dvom odvážlivcom sa po komplikáciách na lodi a následne na samotnej planéte Naboo podarí preraziť blokádu pri úteku z planéty na palube spolu s jej výsosťou senátorkou za Naboo Padmé Amidala (Natalie Portman). Loď je poškodená, a tak sa kvôli opravám skupina zastaví na odľahlej planéte Tatooine. Tu majster Qui-Gon Jinn absolvuje nečakané stretnutie s malým Anakinom Skywalkerom, chlapcom, ktorý oplýva obrovskou vesmírnou silou. Jedi ho má v úmysle zobrať so sebou pred radu Jediov a po jej súhlase z neho vycvičiť rytiera. Je tu ale háčik: mladý Anakin a jeho matka sú otrokmi miestneho priekupníka, a tak ich odchod z planéty nebude jednoduchý. Podarí sa dostať Qui-Gonovi mladého a nadaného Anakina spod vlastníctva priekupníka a získať súhlas rady na jeho výcvik? A ako to dopadne s obyvateľmi planéty Naboo, ktorí sa snažia nájsť zhodu vo svojich názoroch a premôcť chamtivú obchodnú federáciu?(Dm1tr1j)

|

Hodnocení: 5.0/5 (1 hlas)


Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba trailer - Trailer Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba


Video © 20th Century Fox

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba trailer - Trailer Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba


Video © 20th Century Fox

Stáhni online film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Stáhni online film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Sleduj tento skvělý film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, nebo také na stránce zde - Film Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   čtyři :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti