Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů zdarma!

Spustit online film zdarma Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Obsah online filmu Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů / Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)

V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.(oficiální text distributora)

Tretia časť série začína dramatickým únosom kancelára Palpatína generálom Grievousom. Na jeho záchranu sa vydáva Obi-Van Kenobi so svojím padawanským učňom Anakinom Skywalkerom. Záchrana sa po boji medzi rytiermi Jedi a grófom Dookuom podarí, ale za vysokú cenu. Anakin opäť poruší Kódex Jedi, keď sa na príkaz Palpatína, ktorý mu pripomenul udalosti okolo smrti jeho matky, rozhodne popraviť grófa.
Pri úteku z lode sa Jediovia stretnú tvárou v tvár s generálom Grievousom, ktorý po porážke posádky zbabelo utečie. Výprava sa vracia na Coruscant, kde sa vzťah medzi Anakinom a Padmé, znamenajúci ďalšie porušenie Kódexu Jedi, ďalej prehlbuje. Padmé čoskoro zistí, že je s Anakinom tehotná. Ten sa medzitým nedokáže zmieriť s tým, že ho rada Jedi ešte stále nechce vymenovať za majstra. Jeho sklamanie spolu s rozrušením z vízií spečatí Anakinov osud.
Rada postupne zisťuje, kto stojí za všetkými útokmi separatistov a kto ich skutočne vedie proti republike. Popri týchto udalostiach Anakin podlieha nátlaku sithského lorda a s vidinou získania obrovskej moci pre záchranu Padmé pred istou smrťou sa pridáva na temnú stránku Sily. Ihneď sa vydáva na boj proti rádu Jedi a každému, kto sa mu postaví. Medzitým Obi-van nájde generála Grievousa a po dramatickom súboji sa mu ho podarí konečne zabiť. Vojaci republiky potom dostávajú od kancelára sithského lorda rozkaz na okamžitý útok na rád Jedi. Prežijú ho len majstri Obi-Van a Yoda.
Obi-Van sa okamžite vydá za Padmé, aby ju pred Anakinom chránil, a Yoda sa vydáva na neľahký boj proti sithskému lordovi. Nevyhnutne sa schyľuje k bratovražednému boju medzi Obi-Vanom a Anakinom, ktorého meno po prechode na temnú stranu Sily sa zmenilo na Darth Vader. Aj majster Yoda čelí výzve, ktorú možno nedokáže splniť. Palpatín sa vydáva na pomoc Darth Vaderovi, aby mu potom oznámil desivú správu o Padmé. Obi-Van sa uchyľuje do vyhnanstva, no berie si so sebou tajomstvo, ktoré má potenciál zmeniť históriu.(Dm1tr1j)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů trailer - Trailer Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů


Video © Twentieth Century Fox Film Corporation, Lucasfilm Ltd.

Stáhni online film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Stáhni online film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sleduj tento skvělý film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, nebo také na stránce zde - Film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti