Online film Králičí nora zdarma!

Spustit online film zdarma Králičí nora

Obsah online filmu Králičí nora

Králičí nora / Rabbit Hole (2010)

Život Beccy a Howieho sa radikálne mení po tom, čo ich štvorročný syn zomrie pri autonehode. Predtým šťastný pár sa snaží vyrovnať so smrťou svojho jediného dieťaťa. Aj Beccyna matka i sestra by radi obom pomohli. Mladého študenta Jasona, ktorý zrazil ich dieťa, Becca kontaktuje, akoby proti svojej vôli. Spolu rozvíjajú diskusiu o kvantovej teórii nesmrteľnosti, ako sa o nej hovorí v Jasonovom komiksovom príbehu. Tam píše o mieste, kde do paralelného vesmíru vedie „králičia nora“.
Postupne sa ukazuje, že táto téma je spôsobom, akým ľudia zvládajú smútok (úmrtie dieťaťa, samovraždu člena rodiny), a nie teóriou či hľadaním kvantovej nesmrteľnosti.
Filmový prepis rovnomennej divadelnej hry Davida Lindsay-Abairea získal po svetovej premiére na festivale v Toronte uznanie americkej kritiky a Nicole Kidman bola nominovaná na Oscara za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe.(Art Film Fest)

Život pro šťastný pár se obrací vzhůru nohama poté, co jejich čtyřletý syn zemře. Becca a Howie se snaží vyrovnat se smrtí svého jediného dítěte, které umírá při automobilové nehodě. Beccina matka a sestra by rády oběma pomohly. Mladý řidič, který porazil jejich syna, pár kontaktuje. Becca a Jason, řidič auta, vedou diskusi o kvantové teorii nesmrtelnosti, jak je popsáno v příběhu Jasona, ve kterém psal o místě, kde "králičí díra" vede do paralelního vesmíru. Nicméně téma je způsob, jakým lidé zvládnou smutek - úmrtí dítěte, sebevraždu člena rodiny - a nikoliv teorie, nebo hledání kvantové nesmrtelnosti.
Film se zakládá na divadelní hře Davida Lindsay-Abairea.(machrus)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Králičí nora trailer - Trailer Králičí nora


Video © Fox Searchlight Pictures

Stáhni online film Králičí nora

Stáhni online film Králičí nora

Sleduj tento skvělý film Králičí nora na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Králičí nora, nebo také na stránce zde - Film Králičí nora. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Králičí nora

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti