Online film Noční hra zdarma!

Spustit online film zdarma Noční hra

Obsah online filmu Noční hra

Noční hra / Game Night (2018)

Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry... nebo není?(Vertical Ent.)

Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu jako Max a Annie, pořádají pravidelné společenské herní večery s dalšími páry. Ty však naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův bratr Brooks (Kyle Chandler) zorganizuje párty se záhadnou vraždou. Celá akce se nakonec vyvine tak, že není jisté jestli je to ještě hra nebo ne.(Magic Box)

Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi...(Continental)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Noční hra trailer - Trailer Noční hra


Video © Warner Bros.

Noční hra trailer - Trailer Noční hra


Video © Warner Bros. US

Stáhni online film Noční hra

Stáhni online film Noční hra

Sleduj tento skvělý film Noční hra na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Noční hra, nebo také na stránce zde - Film Noční hra. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Noční hra

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   jedna :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti