Online film Trenérka zdarma!

Spustit online film zdarma Trenérka

Obsah online filmu Trenérka

Trenérka / Wildcats (1986)

Rozvedená matka Molly McGrathová sníva o tom, stať sa trénerkou školského futbalového tímu. Vyzeralo to tak, že ako žena šancu mať nebude, ale riaditeľ školy, kam chodia najväčší chicagskí gangstri jej dá príležitosť. A ona ju prijme. Musí však "bojovať" nielen s jej protivníkmi v škole, ale aj s jej bývalým manželom.
Okrem Goldie sa vo filme predstavia aj známi herci Bruce McGill, Wesley Snipes, alebo Woody Harrelson.(oficiální text distributora)

Rozvedená matka Molly McGrathová sníva o tom, stať sa trénerkou školského futbalového tímu. Vyzeralo to tak, že ako žena šancu mať nebude, ale riaditeľ školy, kam chodia najväčší chicagskí lumpovia, jej dá príležitosť a ona ju prijme. Musí však "bojovať" nielen s jej protivníkmi v škole, ale aj s jej bývalým manželom. Goldie Hawnová v hlavnej úlohe americkej komédie z roku 1986 (r. M. Ritchie). Okrem Goldie sa vo filme predstavia aj známi herci Bruce McGill, Wesley Snipes, alebo Woody Harrelson.(BioGrower)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Trenérka trailer - Trailer Trenérka


Video © Warner Bros.

Stáhni online film Trenérka

Stáhni online film Trenérka

Sleduj tento skvělý film Trenérka na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Trenérka, nebo také na stránce zde - Film Trenérka. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Trenérka

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti