Online film Jerry Cotton zdarma!

Spustit online film zdarma Jerry Cotton

Obsah online filmu Jerry Cotton

Jerry Cotton (2010)

Keď je slávny Newyorský FBI agent Jerry Cotton (Christian Tramitz) obvinený vedúcou orgánu pre dohľad štátnej správy a polície Daryl D. Zanuck (Chrisitane Paul) z dvojnásobnej vraždy, je jeho budúcnosť a nepoškvrnená povesť FBI agenta ohrozená.
Jeden zavraždený je samotný šéf podsvetia Sammy Serrano (Moritz Bleibtreu), druhý je jeho partner z FBI Ted Conroy (Janeck Ricke). Polícii sa otvárajú otázky - či to že vražda S.Serrana je pomsta, lebo mu nevedel dokázať veľkú lúpež štátneho zlata a následne to, že jeho partner bol pravdepodobne jediný svedok Serranovej vraždy, aj boli Jerryho skutočné motívy.
Aby Jerry našiel pravého vraha a dokázal svoju nevinu v obidvoch prípadoch, musí najprv uniknúť svojim kolegom z FBI a následne sa napojí na zločineckú skupinu (Monica Cruz, Juergen Tarrach, Joram Voelklein), ktorej šéfom je Klaus Schmidt (Heino Ferch).
Jerryho jedinými spojencami, ktorí mu ostanú verní, je jeho červený Jaguár triedy E, Smith & Wesson kalibru 38 a ako naschvál aj nový nemotorný partner z FBI Phil Decker (Christian Ulmen).(SudruHrx)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Stáhni online film Jerry Cotton

Stáhni online film Jerry Cotton

Sleduj tento skvělý film Jerry Cotton na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Jerry Cotton, nebo také na stránce zde - Film Jerry Cotton. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Jerry Cotton

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti