Online film Šofér zdarma!

Spustit online film zdarma Šofér

Obsah online filmu Šofér

Šofér / Stretch (2014)

Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude.(Bontonfilm)

Alkohol, kokaín, automaty...
Stretch (Patrick Wilson) pôvodne prišiel do Hollywoodu, aby sa stal hercom. Teraz je na mizine, osudová žena ho opustila s hráčom rugby a zostal mu iba dlh, ktorý navyše musí do večera splatiť. Ako šofér limuzíny však bude musieť prísť s niečím veľmi kreatívnym, aby dal dokopy 6000 dolárov v priebehu pár hodín.
Riešenie sa mu naskytne úplnou náhodou, keď mu spadne priamo z neba na kapotu jeho čiernej nablýskanej limuzíny...(sochoking)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Šofér trailer - Trailer Šofér


Video © Universal Pictures

Stáhni online film Šofér

Stáhni online film Šofér

Sleduj tento skvělý film Šofér na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Šofér, nebo také na stránce zde - Film Šofér. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Šofér

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti