Online film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha zdarma!

Spustit online film zdarma Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha
71%

Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

Žánr: Životopisný / Drama / Hudební

Stát: Brazílie, 2014, 112 min

Režie: Daniel Augusto

Herci: Enrique Díaz, Fabiula Nascimento, Nancho Novo, Paz Vega, Ravel Andrade, Fabiana Gugli, Júlio Andrade

Obsah online filmu Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha / Não Pare na Pista (2014)

Paulo Coelho je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších spisovatelů všech dob. Prodalo se přes 165 milionů výtisků jeho knih. Coelhovy romány byly přeloženy do 80 jazyků a publikovány ve více než 150 zemích. Ale jeho mládí nebylo tak přímočaré a snadné jako souhrn jeho spisovatelských úspěchů. Coelhova mladická bilance by zněla: pokus o sebevraždu, tři pobyty v ústavu pro duševně choré a tvrdé střety ve všech představitelných konfliktech. Rebelské mládí prožil v Brazílii v 60. a 70. letech, tedy v prostoru a čase stojícím mezi dobrem a zlem. Nepochopený kluk a rebelující mladík se změnil v muže, který jde za svým snem: stát se slavným a uznávaným spisovatelem. Film Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha vypráví o úžasné životní pouti Paula Coelha, na jejímž konci se stal vypravěčem příběhů, které fascinují miliony čtenářů.(CinemArt)

Paulo Coelho je jedným z najznámejších a najpredávanejších spisovateľov všetkých dôb. Predalo sa cez 165 miliónov výtlačkov jeho kníh. Coelhovy romány boli preložené do 80-tich jazykov a publikované vo viac ako 150-tich krajinách. Ale jeho dospievanie nebolo tak priamočiare a ľahké ako súhrn jeho spisovateľských úspechov. Coelhova mladícka bilancia by znela: pokus o samovraždu, tri pobyty v ústave pre duševne chorých a tvrdé strety vo všetkých predstaviteľných konfliktov.
Rebelskú mladosť prežil v Brazílii v 60. a 70. rokoch, teda v priestore času stojacom medzi dobrom a zlom. Nepochopený chlapec a rebelujúci mladík sa zmenil v muža, ktorý si ide za svojim snom: stáť sa slávnym a uznávaným spisovateľom. Film Pútnik- najlepší príbeh Paula Coelha hovorí o úžasnej životnej ceste Paula Coelha, na jej konci sa stal rozprávačom príbehu, ktorý fascinuje milióny čitateľov.
Hlavným zdrojom inšpirácie pre romány Paula Coelha je jeho vlastný život. Autor knihy Pútnik z Compostely (Mágov denník) a Alchymista, je bezpochybne celosvetovou celebritou, ale len málokto vie, že príbeh jeho života je lepší ako fikcia. Paulo flirtoval so smrťou, unikol z hranice, za ktorou je už len šialenstvo, experimentoval s drogami, prežil muky, trpel a radoval sa z lásky, spoluvytváral históriu brazílskeho rokenrolu, ale predovšetkým sa nikdy nevzdal svojho najväčšieho sna: triumfovať ako spisovateľ.(Barracuda Movie)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha trailer - Trailer Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha


Video © CinemArt

Stáhni online film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

Stáhni online film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

Sleduj tento skvělý film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha, nebo také na stránce zde - Film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti