Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Dům na konci ulice zdarma!

Spustit online film zdarma Dům na konci ulice

Obsah online filmu Dům na konci ulice

Dům na konci ulice / House at the End of the Street (2012)

Keď sa matka s dcérou presťahujú do malého mestečka, zistia, že vo vedľajšom dome sa pred rokmi odohrala tragédia - mladá dievčina tam zabila svojich rodičov. Dcéra sa zoznámi s chlapcom, ktorý ako jediný masakru prežil a zistí, že dávny hrôzostrašný príbeh sa ešte zďaleka neskončil.
Čerstvo rozvedená Sarah a jej dcéra Elissa chcú začať nový život a presťahujú sa do svojho vysnívaného vidieckeho domu v malom mestečku. Keď však v okolí začne dochádzať k prekvapujúcim a nevysvetliteľným udalostiam, zistia, že mestečko ukrýva desivé tajomstvo. Pred niekoľkými rokmi vo vedľajšom dome mladé dievča zabilo svojich rodičov priamo v ich posteli a potom záhadne zmizlo. Jediný, kto vtedy masakru prežil, bol jej brat Ryan. Aj napriek výhradám svojej matky sa Elissa so samotárskym Ryanom spriatelí. Čím sú si tí dvaja bližší, tým hlbšie sa všetci ponárajú do tajomného nebezpečenstva, ktoré bude mať ešte desivejšie následky, než si dokážu predstaviť.(TV JOJ)

Matka s dcerou se přestěhují do nového města. Sami zjistí, že ve vedlejším domě zabila mladá dívka své rodiče. Dcera se ujme chlapce, který masakr přežil a dozvídá se příběh, který ještě zdaleka nemá konec.(BlacksharkX)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Dům na konci ulice trailer - Trailer Dům na konci ulice


Video © Relativity Media

Dům na konci ulice trailer - Trailer Dům na konci ulice


Video © Relativity Media

Dům na konci ulice trailer - Trailer Dům na konci ulice


Video © Relativity Media

Stáhni online film Dům na konci ulice

Stáhni online film Dům na konci ulice

Sleduj tento skvělý film Dům na konci ulice na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Dům na konci ulice, nebo také na stránce zde - Film Dům na konci ulice. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Dům na konci ulice

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti