Online film Saw 2 zdarma!

Spustit online film zdarma Saw 2

Obsah online filmu Saw 2

Saw 2 / Saw II (2005)

Celosvetový úspech filmu Saw predurčil jeho pokračovanie. Do nevábnej miestnosti umiestnili tvorcovia hneď osem ľudí... Keď sa prebudia, je im opäť prednesená premisa ten, kto zabije ostatných, zaslúži si žiť. Súbežne sa rozbieha pátranie po nedolapenom vrahovi Jigsaw, ktorého artisticky dopilované scény ľudského utrpenia opäť začínajú plniť stránky novín. Pozor, Jigsaw ťa sleduje...(oficiální text distributora)

Génius děsu rozjíždí druhé kolo hrůzostrašné hry s životem a smrtí. Zamkne do uzavřeného prostoru osm nešťastníků, jejichž úkolem je dostat se ven dřív, než se nadýchají nervového plynu a zemřou. Musejí však být ostražití - cesta ke svobodě je poseta smrtícími pastmi, které jim rafinovaný Jigsaw přichystal. Když je nalezena mrtvola s charakteristickými známkami Jigsawova vražedného rukopisu, nastává čas, aby se do hry zapojil i detektiv Matthews. Rozbíhá se pátrání po vrahovi, jehož brutalita volá po zákonné odplatě.(H.C.E.)

Jingsaw sa vracia! Génius hrôzy rozbieha druhé kolo hrôzostrašnej hry so životom a smrťou. Vrah zamkne do uzavretého priestoru osem nešťastníkov, ktorých úlohou je dostať sa von skôr, ako sa nadýchajú nervového plynu a umrú. Musia však byť ostražití - cesta na slobodu je totiž posiata smrtiacimi pascami, ktoré im rafinovaný Jingsaw prichystal. Keď sa nájde mŕtvola s charakteristickými znakmi Jingsawovho rukopisu, nastáva čas, aby sa do hry zapojil aj detektív Matthews. Rozbieha sa pátranie po vrahovi, ktorého brutalita volá po zákonnej odplate.(macclain)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Saw 2 trailer - Trailer Saw 2


Video © Lions Gate Films Inc. / Twisted Pictures.

Stáhni online film Saw 2

Stáhni online film Saw 2

Sleduj tento skvělý film Saw 2 na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Saw 2, nebo také na stránce zde - Film Saw 2. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Saw 2

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti