Online film 120 BPM zdarma!

Spustit online film zdarma 120 BPM

Obsah online filmu 120 BPM

120 BPM / 120 battements par minute (2017)

Raná devadesátá léta minulého století. AIDS si už deset let vybírá kruté oběti na životech, přesto aktivisté z pařížské pobočky hnutí ACT UP bojují s nezájmem veřejnosti, otupělostí vlád a machinacemi farmaceutických firem. Nováček Nathan se seznamuje s radikálem hnutí Seanem, jehož politický boj je zároveň bojem o život. Sean je HIV pozitivní a jeho čas se krátí...(Film Europe)

Začiatok devädesiatych rokov. AIDS si už desať rokov vyberá kruté obete na životoch, napriek tomu aktivisti z hnutia ACT UP bojujú s nezáujmom verejnosti, otupenosti vlád a machináciami farmaceutických firiem. Nováčik Nathan sa zoznamuje so Seanom, radikálom hnutia, ktorého politický boj je zároveň bojom o život. Sean je HIV pozitívny a jeho čas sa kráti...(Film Europe)

Táto francúzska dráma sa odohráva v Paríži začiatkom 90. rokov minuléhostoročia, v čase, keď si AIDS už vyžiadal tisícky obetí. Nathan, hlavný hrdina filmu, sa pridá k aktivistickému hnutiu ACT UP, ktoré zvyšuje povedomie o tejto chorobe a bojuje s nezáujmom verejnosti, neschopnosťou vlády a machináciami farmaceutických firiem. Tu sa zoznámi s radikálnym vodcom hnutia Seanom, ktorého politický boj je zároveň bojom o vlastný život. (IFF Bratislava)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


120 BPM trailer - Trailer 120 BPM


120 BPM trailer - Trailer 120 BPM


Video © Memento Films

120 BPM trailer - Trailer 120 BPM


Video © Memento Films

Stáhni online film 120 BPM

Stáhni online film 120 BPM

Sleduj tento skvělý film 120 BPM na filmovém portálu Xkuk.cz - Film 120 BPM, nebo také na stránce zde - Film 120 BPM. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu 120 BPM

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   devět :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti