Online film Hledání zdarma!

Spustit online film zdarma Hledání

Obsah online filmu Hledání

Hledání / Search, The (2014)

Čtyři osudy, které spojila válka a bizarní zvraty osudu. Mezi lety 1999 a 2000 během války v Čečensku se zdravotní sestra a členka nevládní organizace Carole ujme malého čečenského chlapce, jehož starší sestra Raisa po něm zoufale pátrá během exodu civilního obyvatelstva. A pak je tu dvacetiletý Kolja ―rekrut, kterého postupně ubíjí každodenní válečný režim.(Film Europe)

Čtyři osudy, které spojila válka. Mezi lety 1999 a 2000 během války v Čečensku se zdravotní sestra a členka jedné nevládní organizace Carole ujme malého čečenského chlapce. Zároveň se odvíjí osud mladého ruského vojáka.(Festival francouzského filmu)

Štyri osudy, ktoré spojila vojna a bizarné zvraty osudu. V r. 1999 a 2000 v obobí vojny v Čečensku sa zdravotná sestra a členka mimovládnej organizácie Carole ujme malého čečenského chlapca, po ktorom zúfalo pátra jeho staršia sestra Raisa počas exodu civilného obyvateľstva. A potom je tu ešte dvadsaťročný Kolja ―regrút, ktorého postupne ubíja každodenný vojnový režim.(Film Europe)

Film je prerábkou filmu oscarového Freda Zinnemanna Poznamenaní z roku 1948, za ktorý mladý český herec Ivan Jandl získal Oscara. Kým pôvodný film sa odohráva v povojnovom Berlíne, snímka rovnako oscarového francúzskeho režiséra Michela Hazanaviciusa nakrútená v Gruzínsku je zasadená do Čečenska v roku 1999. Hrdinom filmu je chlapec Hadži, ktorý prežije ruskú agresiu v Čečensku a s masou vysídlencov sa dostane do záchranného tábora OBSE v ingušskom Nazrane. Chlapca si tu všimne Francúzka Carole a rozhodne sa mu navzdory byrokratickým predpisom pomôcť. Súbežná dejová linka sa odohráva v ruskom Perme, kde chytia mladíka Koľu a odvedú ho na vojenčinu do Mozdoku v Severnom Osetsku. Následne ho vyšlú na čečenský front, kde musí len nenávidieť a bojovať. Zaostrujúc na žeravo aktuálnu tému súčasnej civilizácie – etnické čistky a vysídľovanie obyvateľov – film ukazuje, že vojenský konflikt v Čečensku bol genocídou miestneho obyvateľstva, po ktorej nasledoval faktický rozpad čečenského národa.(IFF Bratislava)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Hledání trailer - Trailer Hledání


Video © Film Europe

Hledání trailer - Trailer Hledání


Video © Renstar

Stáhni online film Hledání

Stáhni online film Hledání

Sleduj tento skvělý film Hledání na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Hledání, nebo také na stránce zde - Film Hledání. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Hledání

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti