Online film Druhá šance zdarma!

Spustit online film zdarma Druhá šance

Obsah online filmu Druhá šance

Druhá šance / En chance til (2014)

Detektivové Andreas a Simon žijí zcela rozdílné životy. Andreas je spořádaný manžel, zatímco čerstvě rozvedenému Simonovi se všechno hroutí pod rukama. Situace se náhle změní poté, co jsou přivolání k brutální hádce mezi párem narkomanů. Když Andreas objeví jejich zanedbaného syna, rozhodne se porušit zákony, které má hájit, a kojence unese. Nyní je řada na Simonovi, aby znovu nastolil rovnováhu mezi dobrem a zlem.(Film Europe)

Kriminalisti Andreas a Simon žijú celkom odlišné životy. Andreas je vzorný manžel, zatiaľ čo čerstvo rozvedenému Simonovi sa zrúti celý svet. Situácia sa náhle zmení vo chvíli, keď sú privolaní k brutálnej hádke medzi párom narkomanov. Keď Andreas objaví ich zanedbaného syna, rozhodne sa porušiť zákony a kojenca unesie. Teraz je na rade Simon, aby znovu nastolil rovnováhu medzi dobrom a zlom.(Film Europe)

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) a Simon (Ulrich Thomsen) spolu pracujú na polícii. V súkromných životoch sú nerozlučnými priateľmi, pričom každý z nich si prechádza krízou. Simona opustila manželka so synom, a tak sa utápa v alkohole. Na rozdiel od neho, Andreas vedie usporiadaný rodinný život so svojou manželkou Annou (Maria Bonnevie), ktorej ale výchova ich novorodeného syna Alexandra je nad jej sily. Avšak jedného dňa sa prihodí tragédia, ktorá prinúti Andreasa k zúfalému činu, ktorý svojimi dôsledkami bude mať dopad na niekoľko ľudských životov.(sochoking)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Druhá šance trailer - Trailer Druhá šanceDruhá šance trailer - Trailer Druhá šance


Stáhni online film Druhá šance

Stáhni online film Druhá šance

Sleduj tento skvělý film Druhá šance na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Druhá šance, nebo také na stránce zde - Film Druhá šance. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Druhá šance

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   pět :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti