Ulož.to - sdílejte snadno data

Online film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna zdarma!

Spustit online film zdarma Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Obsah online filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna / Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti. Film bude uveden v českých kinech ve 3D s dabingem, ve 2D s dabingem i s titulky.(oficiální text distributora)

Keď pirátskemu kapitánovi Jackovi Sparrowovi nečakane skríži cestu jeho dávna láska Angelica, ktorú kedysi ľahkomyseľne odvrhol, nemôže si byť ničím istý. Stále ho miluje, alebo ho len využíva pri hľadaní legendárneho Prameňa mladosti? Situácia sa však ešte zhorší, keď ho donútia nastúpiť na palubu lode Queen Anne’s Revenge, ktorej velí obávaný pirát Edward Teach, prezývaný Čiernofúz. Jack nevie, koho sa má obávať viac, či Čiernofúza alebo záhadnej a pomstychtivej Angeliky. Vydáva sa s nimi za nečakaným dobrodružstvom. Angelica hľadá mýtický Prameň mladosti, aby s jeho pomocou zachránila svojho otca, obávaného pirátskeho kapitána Čiernofúza. Vzácny prameň večného života však hľadá aj lišiacky kapitán Barbossa. Starý korzár, ktorý nedávno prišiel o nohu aj o Jackovu milovanú loď Čierna perla, sa dal do služieb anglického kráľa Juraja. Ten chce tromfnúť svojho španielskeho konkurenta, a tak jeho námorníci poriadne skomplikujú život súperiacim pirátskym klanom na ich ceste za vzácnym pokladom.(TV JOJ)

Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) touží po věčném životě a proto se vydává za Pramenem věčného mládí. Do cesty mu však vstupuje pirátka Angelica (Penélope Cruz) a obávaný Černovous toužící po Sparrowově krvi.(StrYke)

Čtvrtý díl ze série PIRÁTI Z KARIBIKU zachycuje zábavu, dobrodružství a humor stejně jako předchozí filmy tentokrát v Disney Digital 3D. V tomto akčním příběhu o pravdě, zradě a mládí kapitánovi Jacku Sparrowovi (Johnny Depp) zkříží cestu žena z jeho minulosti (Penelope Cruz) a on si není jist, zda je to pravá láska nebo nemilosrdná podvodnice, která ho využívá jen k nalezení legendární Fontány mládí. Když ho násilím donutí nalodit se na Queen Anne’s Revenge, loď impozantního piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitne v neočekávaných situacích, ve kterých neví, koho se má obávat víc.(Andrew78)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna trailer - Trailer Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna


Video © Walt Disney Pictures

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna trailer - Trailer Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna


Video © Walt Disney Pictures

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna trailer - Trailer Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna


Video © Walt Disney Pictures

Stáhni online film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Stáhni online film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Sleduj tento skvělý film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, nebo také na stránce zde - Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   tři :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti