Online film Frankenweenie: Domácí mazlíček zdarma!

Spustit online film zdarma Frankenweenie: Domácí mazlíček
71%

Frankenweenie: Domácí mazlíček

Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

Stát: USA, 2012, 83 min

Režie: Tim Burton

Herci: Winona Ryder, Catherine O’Hara, Atticus Shaffer, Martin Landau, Martin Short, Conchata Ferrell, Tom Kenny, Charlie Tahan, James Hiroyuki Liao, Melissa Stribling (a.z.)

Obsah online filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček

Frankenweenie: Domácí mazlíček / Frankenweenie (2012)

Frankenweenie: Domácí mazlíček je dojemným příběhem chlapce a jeho psa. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří uniknout, zjistí Victorovi spolužáci, učitelé i ostatní obyvatelé města, že znovuzrození může mít příšerné následky.(oficiální text distributora)

Viktor je mladý chlapec, ktorého najväčším koníčkom je nakrúcanie strašidelných filmov so všetkými možnými i nemožnými príšerami. Hlavnou hviezdou a zároveň jeho najlepším kamarátom je milý pes Sparky. Jedného dňa jeho miláčika zrazí auto, ale to by nebol Viktor, ak by vec nechal tak. Rozhodne sa totiž Sparkymu prinavrátiť život - a to pomocou elektrického prúdu a metódy, ktorou prišlo na tento svet monštrum s menom Frankenstein. Následky na seba nenechajú dlho čakať a susedstvom sa začína šíriť hrôza z obludnej príšery.
Frankenweenie je pripravovaný najnovší počin z dielne Tima Burtona, ktorý sa takto rozhodol splniť si svoj dávny sen a dať príbehu celovečernú podobu. Dielo je tvorené metódou stop-animation, ktorú sme mohli vidieť napríklad vo filme Nightmare before Christmas.(R3v)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Frankenweenie: Domácí mazlíček trailer - Trailer Frankenweenie: Domácí mazlíček


Video © Walt Disney Pictures

Frankenweenie: Domácí mazlíček trailer - Trailer Frankenweenie: Domácí mazlíček


Video © Walt Disney Pictures

Frankenweenie: Domácí mazlíček trailer - Trailer Frankenweenie: Domácí mazlíček


Video © Walt Disney Pictures

Stáhni online film Frankenweenie: Domácí mazlíček

Stáhni online film Frankenweenie: Domácí mazlíček

Sleduj tento skvělý film Frankenweenie: Domácí mazlíček na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Frankenweenie: Domácí mazlíček, nebo také na stránce zde - Film Frankenweenie: Domácí mazlíček. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   tři :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti