Online film Zootropolis: Město zvířat zdarma!

Spustit online film zdarma Zootropolis: Město zvířat

Obsah online filmu Zootropolis: Město zvířat

Zootropolis: Město zvířat / Zootopia (2016)

Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.(Falcon)

Komedie z dílny animovaných filmů studia Walt Disney se odehrává ve velkoměstě plném zvířat ze všech koutů světa, v metropoli zvané Zootropolis. Jen v Zootropoli můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. Vychutnejte si legrační dobrodružství plné akce a lásky. Čeká vás skvělá zábava, nehledě na živočišný druh!(Magic Box)

Moderná zvieracia metropola Zootropolis je mesto ako žiadne iné. Skladá sa z niekoľkých obytných štvrtí, od nóbl predmestia Saharské pole po mrazivé sídlisko Tundrovka, domov polárnych zvierat. Je to skrátka miesto, kde všetky zvieratá žijú spolu, bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora. Keď však do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. A pretože chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat...(Saturn)

Príbeh sa začína v malom mestečko Zajačikovo. Hlavná hrdinka je malá, optimistická zajačica Judy, ktorej snom je stať sa policajtkou. Už v detstve ju neraz prenasledovala smola, ona sa však nevzdala a svoj sen nasledovala až do veľkého mesta Zootropolis. Vyštudovala tu policajnú akadémiu, ktorú absolvovala ako najlepšia z ročníka. Po nástupe do práce ju však napriek jej výsledkom jej kolegyne a kolegovia neberú vážne a dostane najnudnejšiu úlohu - strážiť parkovanie. Ona sa však zatne a votrie sa do riešenia jedného z najťažších prípadov, prípadu stratenej vydry. V priebehu pátrania zachráni dcéru mafiánskeho bossa pred zrazením autom, a ten jej za odmenu poskytne cenné informácie, ktoré ju dovedú na miesto, kde by sa vydra mohla nachádzať. Až keď tam dorazí, zistí, že v hre je omnoho viac, než jeden zvierací život...(Disney.best)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Zootropolis: Město zvířat trailer - Trailer Zootropolis: Město zvířat


Video © Walt Disney Animation Studios

Zootropolis: Město zvířat trailer - Trailer Zootropolis: Město zvířat


Video © Walt Disney Animation Studios

Zootropolis: Město zvířat trailer - Trailer Zootropolis: Město zvířat


Video © Walt Disney Studios Motion Pictures

Stáhni online film Zootropolis: Město zvířat

Stáhni online film Zootropolis: Město zvířat

Sleduj tento skvělý film Zootropolis: Město zvířat na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Zootropolis: Město zvířat, nebo také na stránce zde - Film Zootropolis: Město zvířat. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Zootropolis: Město zvířat

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   osm :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti