Online film Temný rytíř zdarma!

Spustit online film zdarma Temný rytíř

Obsah online filmu Temný rytíř

Temný rytíř / The Dark Knight (2008)

Christian Bale se pod režijní taktovkou Christophera Nolana vrací v roli Bruce Waynea, který v kostýmu netopýřího muže Batmana pokračuje v boji se zločinem ve městě Gotham. A jeho nejnebezpečnějším protivníkem je král zločinců Joker (Heath Ledger).
Akční dobrodružná fantasy v režii Christophera Nolana navazuje na film Batman začíná a Christian Bale si v ní zopakoval roli Batmana/Bruce Waynea v nekončícím boji se zločinem. Wayne v kostýmu netopýřího muže jde spolu s poručíkem Jamesem Gordonem (Gary Oldman) z Gothamské policie po králi zločinců Jokerovi známého podle symbolu - hrací karty s žolíkem - kterou zanechává na místech činu. Vtipálek s prořízlou tváří (Heath Ledger) má tentokrát v plánu Batmanovi dokázat, že slova Gotham a mír nikdy nebudou stát v jedné větě vedle sebe. Na uvolněné místo po bývalém králi místní mafie usedá Sal Maroni (Eric Roberts) a přebírá vládu nad většinou gangů v Gothamu. Na scéně se rovněž objevuje nový státní návladní Harvey Dent (Aaron Eckhart), který by rozdanými kartami (i s žolíkem v balíčku) mohl pořádně zamíchat...(oficiální text distributora)

Nolanův TEMNÝ RYTÍŘ by měl začíná přesně tam, kde BATMAN ZAČÍNÁ skončil. Bruce Wayne (Christian Bale) v kostýmu netopýřího muže jde spolu s poručíkem Jamesem Gordonem (Gary Oldman) z Gothamské policie po gaunerovi známého převážně podle symbolu; hrací karty s žolíkem, kterou zanechává na místech činu. Vtipálek s prořízlou tváří (Heath Ledger) má v plánu Batmanovi dokázat, že slova Gotham a mír nikdy nebudou stát v jedné větě vedle sebe. Na uvolněné místo po bývalém králi gothamské mafie, Carminu Falconem usedá Sal Maroni (Eric Roberts) a přebírá vládu nad většinou gangů v Gothamu. Na scéně se rovněž objevuje nový státní návladní Harvey Dent (Aaron Eckhart), který by rozdanými kartami (i s žolíkem v balíčku) mohl pořádně zamíchat...(3DD!3)

Mestečko Gotham City, kedysi raj zločincov, sa pomaly spamätáva z najhoršieho a začína rozkvitať, predovšetkým vďaka pomoci maskovaného netopierieho hrdinu Batmana a jeho občianskeho alter ega multimilionára Brucea Waynea (Christian Bale). Povestnou novou metlou, ktorá dobre metie, sa ukáže byť aj nový štátny žalobca Harvey Dent (Aaron Eckhart), ktorému sa zas a znova darí výrazne oslabovať svet organizovaného zločinu a vďaka ktorému sa čoraz viac mafiánov ocitá na nedobrovoľnom odpočinku - za mrežami. Harvey bojuje proti kriminalite, korupcii - a zároveň veľmi intenzívne i o priazeň Bruceovej priateľky Rachel Dawesovej (Maggie Gyllenhaal). Hoci sa možno na prvý i druhý pohľad zdá, že rezervovaný a samotársky Bruce je nad vecou a nejako výraznejšie mu to žily netrhá, v skutočnosti je všetko trochu inak... Odstup si totiž drží cielene! Tak či onak, všetko je razom nepodstatné, keď sa na scéne ako blesk z jasného neba objaví nová desivá hrozba, s ktorou nik nepočítal – šialený nekorunovaný kráľ zločincov Joker (Heath Ledger), ktorý mesto uvrhne do nového, dosiaľ nepoznaného chaosu a ktorý prinúti temného rytiera Batmana siahnuť až na dno svojich možností a temer prekročiť už skoro neexistujúcu hranicu medzi Dobrom a Zlom...(oficiální text distributora)

V pokračovaní úspešného hitu Batman začína opäť spojili svoje sily výnimočný režisér Christopher Nolan a skvelý herec Christian Bale, ktorý sa vracia ako Batman/Bruce Wayne. V Temnom rytierovi Batman zvyšuje stávku v boji so zločinom. S pomocou poručíka Jima Gordona a štátneho žalobcu Harveyho Denta sa snaží zničiť posledné kriminálne živly v uliciach mesta. Toto spojenectvo spočiatku funguje efektívne, ale čoskoro všetci zistia, že to bola iba pasca a oni sa stali obeťami nevypočítateľného zločinca, ktorého všetci obyvatelia Gothamu poznajú ako Jokera. K hereckým esám z filmu Batman začína (Christian Bale, Gary Oldman, Michael Caine, Morgan Freeman) pribudli Aaron Eckhart, Maggie Gyllenhaal a vynikajúci Heath Ledger vo svojej poslednej roli šialeného klauna Jokera.(Markus)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Temný rytíř trailer - Trailer Temný rytíř


Video © Warner Bros Pictures

Temný rytíř trailer - Trailer Temný rytíř


Video © Warner Bros Pictures

Temný rytíř trailer - Trailer Temný rytíř


Video © Warner Bros Pictures

Temný rytíř trailer - Trailer Temný rytíř


Video © Warner Bros Pictures

Temný rytíř trailer - Trailer Temný rytíř


Video © Warner Bros Pictures

Stáhni online film Temný rytíř

Stáhni online film Temný rytíř

Sleduj tento skvělý film Temný rytíř na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Temný rytíř, nebo také na stránce zde - Film Temný rytíř. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Temný rytíř

  xiaojun
2017-10-25 11:52:50  
20171025 junda


Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   dvě :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti