Online film Sejmi prezidenta zdarma!

Spustit online film zdarma Sejmi prezidenta

Obsah online filmu Sejmi prezidenta

Sejmi prezidenta / Big Game (2014)

Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal...(Indigo Film)

Mladý teenager pomáha zachrániť prezidenta Spojených štátov potom, čo je Air Force One zostrelený a spadne v blízkosti jeho lesného tábora.
Keď teroristi zasiahnu prezidentský špeciál, ktorý sa zrúti do nehostinnej divočiny, hlavu štátu (Samuel L. Jackson) môže zachrániť iba jediná osoba - trinásťročný chlapec Oskari (Onni Tommila). Ten sa v lese zdržiava preto, aby naplnil ciele loveckej misie, ktorá má preukázať jeho vyspelosť ostatným členom rodiny. Miesto jeleňa, ktorého stopuje, však objaví najmocnejšieho muža planéty skrývajúceho sa v únikovom module. Teroristi sú mu na stope, snažiac sa ho zajať a vyhrať tak v ich ponímaní "hlavnú cenu". Nesúrodá dvojica musí uniknúť svojim prenasledovateľom, inak je ich osud spečatený. Medzitým úradníci z Pentagonu vyšlú záchrannú jednotku, no kým tá na miesto nedorazí, môžu udalosti sledovať iba cez satelit. Prezident a jeho mladý spoločník musia spolupracovať a prežiť najpodivnejších 24 hodín ich životov.
(misterz)

|

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)


Sejmi prezidenta trailer - Trailer Sejmi prezidenta


Video © EuropaCorp USA

Stáhni online film Sejmi prezidenta

Stáhni online film Sejmi prezidenta

Sleduj tento skvělý film Sejmi prezidenta na filmovém portálu Xkuk.cz - Film Sejmi prezidenta, nebo také na stránce zde - Film Sejmi prezidenta. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu

Komentáře online filmu Sejmi prezidenta

Vložit komentář


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jméno:
Opište číslicí -   pět :
Vsetu.eu  |  Online hry  |  Hudební videoklipy  |  Filmy online  |  Tapety na plochu  |  Vtipy  |  Obrázky

Hraj také zábavné online hry Coolgam. Na Coolgam můžeš také sledovat hudební videoklipy. Sleduj a stahuj online filmy také na Xkuk.cz. Nové HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu. A vše naprosto zdarma! Zvýšení návštěvnosti